Студент ЧДТУ переміг в обласному етапі XХIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

20 січня 2024 року відбувся ІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у дистанційному форматі. У ньому взяли участь 40 учасників, студентів вищих навчальних закладів.

Цьогоріч Конкурс імені Петра Яцика, як і  багато років поспіль, об’єднав кращих знавців рідної мови. Метою конкурсу традиційно є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя та піднесення престижу української мови серед молоді.

Студент 1 курсу ФІТІС групи КН-2301 Черкаського державного технологічного університету  Височанський Назар Олегович (викладач української мови – Іванченко Людмила Іванівна, викладач кафедри української мови та загального мовознавства)  посів перше місце в  обласному етапі XХIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Щиро вітаємо, Назаре! Бажаємо тобі успіхів у республіканському етапі конкурсу! Зичимо нових перемог у подальшому вивченні рідної мови, її збереженні й поширенні!